Kuidas me hindamist teeme

Meie ettevalmistasime Teie jaoks näidis, kuidas me hindame Teie autosid

Hindamisprotsess

Oleme huvitatud võimalikult täpse ja õiglase hinnangu andmisest

1. Visuaalne kontroll

Seisukord väljast

Hindamisprotsessi raames kontrollime sõiduki välimust. Hindame selliseid objekte nagu kere seisukord, värvikvaliteet ja olemasolevad kahjustused või kulumine.

Tehniline kontroll

Kontrollime olulisi komponente, et teada saada, millises seisukorras auto on, sealhulgas mootor, käigukast, pidurid ja vedrustus.

Sisekontroll

Pöörame tähelepanu sellistele elementidele nagu: tekstiil, nahkelemendid, armatuurlaud ja interjööri üldine seisukord.

2. Tehniline kontroll

Mootori kontroll

Hindame visuaalselt mootori seisukorda õlilekete olemasolu suhtes, teostame diagnostika ja kontrollime, et kõik põhielemendid on korras.

Käigukast

Kontrollime ülekandesüsteeme ebatavalise töö, ebatavalise müra ja muude rikete suhtes.

Elektroonika

Elektriliste elementide kontrollimise protsess viiakse läbi nii diagnostika kui ka mehaaniliselt. Kuna elektroonikaga seotud probleemid mõjutavad auto kui terviku funktsionaalsust ja ohutust.

3. Tehingu lõpetamine

Dokumentatsioon

Enne tehingu tegemist peab Teil olema kaasas: teie isikut tõendav dokument, tehniline pass või mõni muu dokument, mis võimaldab Teil seda autot müüa.

Kiire makse

Kanname Teile arvele kokkulepitud summa üle või tasume sularahas. Tasumine toimub peale müügilepingu täitmist. Tagame raha laekumise samaaegselt lepingu allkirjastamisega.

Valmis

Tehing tehtud! Teil on raha, meil on auto! Täname koostöö eest! Meil on hea meel Teid jälle näha. Lugupidamisega KUL AUTO meeskond.

Milliseid autosid me ostame?

Скупка-авто

Heas korras, kiire müük

Kui Teie auto on täielikult korralik ja vajate kiiresti raha, saame pakkuda kuni 90% turuväärtusest.

Liisingus või laenus

Kui Teie auto on liisingus või laenus, nõustame ja aitame korrektselt vormistada kõik paberid ning vajadusel tasuda vajaliku jääksumma otse liisingu- või krediidifirmale ning pakkumise jääksumma sularahas või Sinu konto.

Ilma tehnoülevaatuseta

Kui Teie autol puudub kehtiv tehnoülevaatus, pole see meie jaoks probleem. Teie auto ostmine ja protsess on identne kehtiva ülevaatusega autodega.

Remonti vajav autod

Kui Teie auto vajab remonti, pole see meie jaoks probleem. Teie auto ostmine ja protsess venivad veidi pikemaks kui klassikaline, ainult sellepärast, et enne hinnapakkumist peame arvutama remondi ja pärast seda on protseduur identne hooldatavatele autodele.

Kiire auto tehniline kontroll

Enne auto müüki, Me soovitame Teile internetist tutvuda auto avariide ajaloo ja tehnilise seisukorraga

Sõiduki liikluskahjude kontroll

Sõiduki liikluskahjude kontroll

Hankige tasuta juurdepääs teabele auto varasemate vigastuste/õnnetuste ajaloo kohta. Jälgige kõiki võimalikke õnnetusi, mis sõidukiga kunagi juhtuda võivad.

Ärge jätke tähelepanuta võimalust oma auto varasema ajaloo kohta rohkem teada saada. Sisestage lihtsalt sõiduki registreerimisnumber ametlikul veebisaidil.

Sõiduki taustakontroll

Sõiduki taustakontroll

KUL AUTO soovitab enne Eestis registreeritud sõiduki ostmist kontrollida tehnopassi/teate andmete õigsust teedeameti andmebaasist tasuta. On juhtumeid, kui tehnilises andmelehel ja müügikuulutuses olevad andmed ei ühti, mis viitab võimalikule pettusele.

Saate täiesti tasuta ligipääsu iga Eesti registris oleva auto põhiandmetele, sealhulgas tehnilistele näitajatele, läbitud tehnoülevaatuste ajaloole koos auto läbisõidu fikseerimisega läbisõidu hetkel ja palju muud. Hinnake kõiki selle teenuse võimalusi täna maanteeameti ametlikul riiklikul veebisaidil.