Kas soovite oma autot kiiresti ja kasulikult müüa?

Pakume Teile parimat hinda auto eest ja viime tehingu lõpule vähem kui 15 minutiga.

Auto müük Eestis võib võtta palju aega ja vaeva. Tekstis on välja toodud peamised võimalused auto müümiseks Eestis. Oluline on rõhutada, et autoostuekspertide, nagu KUL AUTO, kaudu müümine võib olla kiire ja tõhus alternatiiv.

Kuidas müüa sõiduki Eestis? Kõik võib müüa, kui tead kuidas.

Kuidas müüa sõiduki Eestis? Kõik võib müüa, kui tead kuidas.

Sisukord

Kuidas müüa sõiduki Eestis?

Kuidas müüa sõiduki Eestis?

Auto müük pole lihtne ülesanne. Auto ettevalmistamine ja korrektse müügikuulutuse koostamine võtab aega ning seejärel potentsiaalsete klientide “tõrjumine”, kes soovivad osta autot 50% alla turuväärtuse. Nagu praktika näitab, kulub auto müük järelturul tavaliselt 2 nädalast kuni kuue kuuni. Mida teha, kui raha vaja, kuid ei soovi autot “tasuta” müüa?

Sõiduki müük: 4 peamist viisi auto müümiseks

1. Veebikuulutused:

Veebikuulutused pakuvad Teie auto müümisel laialdast katvust. Mõned populaarsed veebisaidid reklaamide postitamiseks:

Need veebilehed külastavad paljud potentsiaalsed ostjad, mis suurendab auto müümise tõenäosust. Soovitame Teil esitada täielikku ja täpset teavet, teha kvaliteetseid fotosid ja mitte paisutada hindu. Oluline on seisukorda võimalikult täpselt kirjeldada, et vältida kohtumisi klientidega, kes eeldasid, et auto on paremas korras.

2. Auto müük sotsiaalvõrgustike kaudu:

Võite kasutada ka isiklikke suhtlusvõrgustikke (suur vaatajaskond, tasuta väljaanne). Paluge oma sõpradel ja jälgijatel Teie auto avaldatud postitust jagada. Potentsiaalsed kliendid võivad olla ka Teie sõprade nimekirjas.

Populaarsed sotsiaalvõrgustikud:

3.Müük või vahetus autoesinduses

Mugavus ja võimalikud vahetusvõimalused kaasnevad auto müümisega usaldusväärsetele edasimüüjatele. Autoesindus aitab Teid paberimajandusega. Pidage meeles, et vahetuse hinnapakkumine võib olla väiksem kui iseseisev müük, . Lisateabe saamiseks uurige pisut ja võtke ühendust erinevate automüüjatega. Auto keskmise maksumuse saad teada lihtsalt, kui lähed kodulehele: https://auto24.ee ja valid sealt välja soovitud auto mudeli ja margi või võid tulla meie esindusse ja anname hinnangu KUL AUTO-s.

4. Eraostjad

Peate investeerima oma isiklikku aega, mis võib kesta tunnist mitme päevani, kuna mõned ostjad soovivad enne ostmist oma otsust kaaluda. Oma auto müügi protsessi saad lihtsustada, pöördudes platvormide poole nagu https://kulauto.ee. See ettevõte on ekspert autode ostmisel Eestis ja nad teavad kuidas müüa sõiduki Eestis. Koos KUL AUTO-ga müüa kasutatud autosid Eestis 15 minutiga.

Toimingu jarjestamine auto müügi jaoks

1. Auto ettevalmistamine

  • Puhastamine ja kereremont: Enne müümist peate pöörama erilist tähelepanu auto välimusele. See ei hõlma ainult pesemist, sisepuhastust, vaid ka kere remonti.
  • Tehniline hooldus: Vahetage mootoriõli, filtrid, kontrollige õlilekkeid ja parandage, kontrollige pidureid ja vedrustust. Kõige odavam on minna tehnoülevaatusele.
  • Dokumendid: Koosta tehniline pass, ostu-müügileping, omaniku isikut tõendav dokument.

2. Auto hindamine

  • Arvestage kulumist: Oluline on arvestada sõiduki hetkeseisukorda, sealhulgas selle vanust ja läbisõitu.
  • Turuväärtus: Peate tegema turu-uuringu, et teada saada, milline on Teie auto jaoks mõistlik hind.

3. Valmistage ette müügi kuulutus

  • Kirjeldus: Kirjeldage üksikasjalikult auto tehnilist ja visuaalset seisukorda, täpsustage oma varustuse unikaalsust.
  • Fotod: Tehke oma sõidukist kvaliteetseid fotosid, et tekitada loendi vastu huvi. Kvaliteetsed fotod on eduka müügi üks peamisi kriteeriume.

4. Kuulutuse postitamine

  •  Platvormi valik: Peate otsustama, millistele veebiplatvormidele oma reklaami postitada, ja seda protsessi ise haldama. Nende platvormide linke näete ülaosas.

5. Läbirääkimised ja tehing

  • Ostjatega suhtlemine: Tekib küsimusi auto tehnilise seisukorra, varem tehtud tööde kohta, kas Teie auto on sattunud liiklusõnnetusse, kas Teie auto vajab hetkel lisainvesteeringuid jne.
  • Viimane hind: Olge valmis läbirääkimisteks, sest auto ei ole uus ja ostjal on põhjust soodustust küsida.

6. Müügi lõpuleviimine

Paberimajandus: Täitke ostu-müügileping või viige läbi digitaalne omanikuvahetus.

Võtmete üleandmine: Pärast auto ümberregistreerimist ja makse laekumist andke julgelt auto võtmed üle.

Auto müümine võib olla keeruline, kuid aja ja kogemustega läheb see lihtsamaks. Loodame, et meie näpunäited aitavad Teile kuidas muua soiduki Eestis! Kui Teie auto on korralik ja hooldatud, valige vastav hind ja ostja leiab Teid!

Järeldus

Blogis oleme jaotanud sammud, mis aitavad Teil oma autot ette valmistada, määrata selle tegelikku väärtust, luua hea müügikuulutus ja pidada läbirääkimisi eduka tehingu sõlmimiseks . Kui vajate asjatundlikku abi, võtke meiega ühendust KUL AUTO-s. Järgides meie nõuandeid, saate targemaks ja nüüd teate kuidas müüa sõiduki Eestis julgelt.

Edu müügiga!

Jaga posti:

Seonduvad postitused

Kas on võimalik osta korralik auto?

Kasutatud autod Eestis, elu roolis.

KUL AUTO on Teie autode väljaostmise partner Eestis ja see blogi on Teie jaoks. Selles blogis räägime Teile kasutatud autode turust ja edasimüüjate kaudu müügi eelistest. Lisateave riskide kohta ja enesemüügi raskused.
Nautige lugemist!

Loe rohkem