+ 372 5554 7779

Müü oma auto Eestis

Väsinud oma vanast autost?

Müü see meile 3 klikiga!

Mida me pakume

Usaldav auto müük Eestis

Usaldusväärne

Vormistame kõik dokumendid ise ilma juriidilise vea tegemiseta. Aastate kogemuste põhjal ei ole meil raske leida lahendust mis tahes tüüpi lepingute puhul.

Õiglane hind

Pakume kuni 90% Teie auto turuväärtusest. Meie huvides on leida kompromiss, arvestades auto tegelikku seisukorda ja pakkuda maksimaalset hinda.

Autode kokkuost Tallinnas
Me ostame Teie auto kiire

Kiire tehing

Kiirus ja usaldus on meie prioriteet. Telefoni teel saame auto osta vähem kui 15 minutiga, pakkudes kiiret, turvalist ja produktiivset lahendust kõikidele klientidele. Te ei pea oma autot enne müüki ette valmistama!

KKK

Kas soovite oma vanast autost lahti saada?

Kas soovite oma vanast autost lahti saada?

Saab küll, aga pidage meeles, et auto müümine võtab palju aega ja vaeva. Saage meilt mõistlik pakkumine ja unustage kõik automüügiga seotud mured.

Esitage auto hindamise käigus rendi- või järelmaksulepingud. Kui meie pakkumine Sulle sobib, siis lahendame kõik probleemid panga või krediidiesindusega ise. Kui autol on piiranguid või võlgnevusi, tuleb need kindlasti ära maksta, misjärel asutakse edasi tegutsema.

Kogu auto müügiprotsess ei kesta tavaliselt rohkem kui pool tundi. Mõningatel üksikjuhtudel võib kuluda rohkem kui 1 tund.

Ametlikud auto esindused võivad pakkuda parimat hinda ainult uutele autodele või vahetusel. Meie aga oleme huvitatud iga klassi autode ostmisest, mistõttu teeme Teile parema pakkumise. Küsi pakkumist, et veenduda ise.

Kasutatud autode turg on dünaamiline, ootamine võib põhjustada just hindade langust. Kasutatud auto võib igal ajal katki minna, mis toob kaasa lisakulutusi.

Autot hinnatakse elava järjekorra põhimõttel, samuti saab kindla aja broneerida telefonil +372 5554 7779.

Vajalik on tehniline pass ja isikut tõendav dokument. Müügilepingud vormistavad meie spetsialistid kohapeal.

Kas soovite oma vanast autost lahti saada?

Kas soovite oma vanast autost lahti saada?

Meist

KUL AUTO on professionaalide meeskond, kellel on ulatuslikud kogemused autotööstuses. Meie eesmärk on kiirendada auto müügi protsessi, vältides tarbetuid raskusi auto ostu-müügi protsessis Eestis.
Mõistame, et auto müük võib olla tähelepanu ja aega nõudev ülesanne. Seetõttu pakume lihtsat lahendust: täitke taotlusvorm meie veebisaidil või helistage meile.

Meie meeskond hindab kiiresti Teie autot ning teeb Teie kirjelduse põhjal auto tehnilise ja visuaalse seisukorra kohta esialgse hinnapakkumise.
Seejärel tuleb meie spetsialist teie juurde täpsema hinnangu andmiseks, et pakkuda auto tegelikust seisukorrast lähtuvat lõplikku hinda. Kui mõlemapoolne kokkulepe on edukas, vormistame kohe kõik vajalikud dokumendid ja ostame teie auto. Raha kanname teie pangakontole või tasume sularahas.
Meie eesmärk on muuta auto müügiprotsess kiireks ja mugavaks. Hindame teie aega ja loodame tehingu kiirusele, professionaalsusele ja mugavusele.
Usaldage oma auto müügiprotsess meile ja me teeme kõik endast oleneva, et see oleks teie jaoks kiire ja kasumlik.

Oleme usaldusväärne Eesti autode ostu-müügi ettevõte

Kiire | Usaldav | Lähendus. Ostame autod Tallinnas ja üle Eesti.
© 2024 KUL AUTO OÜ. Kõik õigused kaitstud.