Privaatsuspoliitika

KUL AUTO OÜ-s oleme pühendunud teie isikuandmete privaatsuse ja turvalisuse kaitsmisele. Palun lugege läbi järgmised lõigud meie privaatsuspoliitika kohta.

 1. Kes me oleme:

Oleme KUL AUTO OÜ, autode ostmise ettevõte, mis asub Tallinnas, Eestis. Meie missiooniks on muuta teie auto müümine lihtsaks ning pakkuda õiglasi ja usaldusväärseid tingimusi.

 1. Andmete kogumine ja kasutamine:

Kogume ja säilitame teie esitatud andmeid turvaliselt. See võimaldab meil teie sõidukipakkumist tõhusalt töödelda.

 1. Turvalisus ja privaatsus:

Mõistame teie turvalisuse ja privaatsuse tähtsust. Käsitleme teie isikuandmeid ülima hoolega ja rakendame nende kaitsmiseks rangeid turvameetmeid. Võite olla kindel, et teie andmed on kaitstud ja neid kasutatakse ainult teie auto ostupakkumise tõhusaks töötlemiseks.

 1. Ehtne link ja auto ost:

Kui suunate jaotises “Soovitus” meie poole sõbra, siis pange tähele, et teid premeeritakse ainult siis, kui teie sõber müüb meile edukalt auto. Aidates sõbral tema autot müüa, tutvu kindlasti reeglitega, et vältida arusaamatusi ja tasu eest vaidlusi.

 1. Keelatud toimingud:

Autori nõusolekuta automüügikuulutuste kopeerimine ja esitamine mistahes internetiplatvormidelt, näiteks: https://okidoki.ee, https://auto24.ee, https://soov.ee, https://facebook .com ja jne. Selle poliitika mis tahes rikkumist käsitletakse meie tingimuste rikkumisena ning see võib kaasa tuua kohtumenetluse. Suhtume sellesse probleemi tõsiselt, et säilitada oma platvormi terviklikkus.

 1. Sissetulekute genereerimine:

Meie eesmärk on premeerida teid aktiivse ja valvsa olemise eest rahalise boonusega. Pakkudes meile potentsiaalsete klientide ainulaadseid reklaame, on teil võimalus saada jooksvalt passiivset tulu. Lisaks saame pakkuda töövõimalusi neile, kes on erihuvilised ja pakuvad meile edukalt autosid ning osalevad seeläbi meie äritegevuse arendamisel.

 1. Meedia (autopildi üleslaadimine):

Vormi täites saate üles laadida fotosid oma autost. Neid pilte hoitakse turvaliselt ja neid kasutatakse ainult teie sõiduki hindamiseks enne ostmist.

 1. Küpsised:

Meie veebisait võib oma toimivuse parandamiseks kasutada küpsiseid. Need küpsised aitavad meil analüüsida veebisaidi liiklust, isikupärastada sisu ja täiustada meie teenuseid. Teil on võimalus oma brauseri seadetes küpsiseid aktsepteerida või tagasi lükata.

 1. Manustatud sisu teistelt veebisaitidelt:

Meie veebisait võib sisaldada muude veebisaitide manustatud sisu (nt videoid, pilte, artikleid).

 1. Andmete jagamine:

Isikuandmeid võidakse edastada kolmandatele isikutele, nimelt eranditult meie partneritele, kui nad on kaasatud auto ostmise protsessi.

 1. Andmete salvestamine:

Säilitame teie andmeid käesolevas poliitikas sätestatud eesmärkide täitmiseks. Siiski ei säilita me teie isikuandmeid kauem kui seadusega nõutud või lubatud.

 1. Teie õigused:

Teil on õigus juurde pääseda meile edastatud isikuandmetele, neid parandada või kustutada. Kui soovite oma õigusi kasutada, võtke meiega ühendust e-posti teel: info@kulauto.ee.

 1. Andmeedastus:

Teie andmeid võidakse edastada, säilitada ja töödelda teistes riikides, kus asuvad meie partnerettevõtted või teenusepakkujad. Kasutades meie veebisaiti ja teenuseid, esitades meile pakkumise, nõustute oma andmete edastamisega.

Meie platvormi kasutades nõustute meie privaatsuspoliitika ja tingimustega ning nõustute nendega. Hindame teie koostööd meie platvormi terviklikkuse säilitamisel ning kõigile kasutajatele turvalise ja turvalise keskkonna pakkumisel.

Meie privaatsuspoliitika kohta lisateabe või selgituste saamiseks võtke meiega ühendust aadressil info@kulauto.ee.